İLETİŞİM

İletişim Bilgilerimiz

  • Tersaneler Cd. Güzin Sk. No:5/A Tuzla, İstanbul
  • info@torlakshipping.com
  • +90 216 392 26 68

Hukuki Şartlar

Aşağıda, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş’ nin (TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.) bu sitenin kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlere ilişkin hükümler düzenlenmektedir. Kullanıcılar işbu siteye girerek aşağıda belirtilen tüm şartları anlamış, kabul etmiş ve onaylamış sayılırlar.

1.Site’deki tüm dökümanlar TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin mülkiyetindedir. Bu dökümanlar, on-line sistemde görüntülebilmeleri için gerekli olması dışında hiç bir şekilde kopyalanamaz, yeniden düzenlenemez / üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısı sadece kişisel kullanım için alınabilir.

2.TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğudan yada dolaylı sonuçlarından TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin sorumlu olmadığını kabul eder.

3.TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. web sitesinde yeralan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca “bilgi”) sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde, web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. yetkililerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.

4.TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti sona erdirme ve web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbiri almış olmasına rağmen, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedir.

5.Site içerisinde yeralan iletişim bölümünden kullanıcılar tarafından gönderilen bilgiler, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile kullanıcı arasındadır. Kişisel bilgiler, mahkeme/savcılık kararları veya kişinin açık-yazılı onayı dışında hiç bir şekilde 3. Kişiler ile paylaşılmayacak, kopyalanmayacak, dağıtılmayacak ve yayınlanmayacaktır.

6. Mahkeme ve/veya savcılıklardan talep gelmesi ve /veya kullanıcının TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu sebeplerle doğabilecek olan hiç bir zarar TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.

8.Sitemizi oluşturan her türlü materyal, tasarım ve bunların düzenlenmesi konusundaki haklar, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’a aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin yazılı iznini almadıkça işbu metaryal, tasarım ve bunlara bağlı hakları kullanamaz. Aksi durumda TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin, bu sebeple uğrayacağı tüm zararlar için her türlü talep ve dava hakları saklıdır.

9.Kullanıcılar ile TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin elektronik kayıtları kesin delil olarak kabul edilmiş olup kullanıcı, işbu maddenin Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu Md 287 gereği delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder.

10.TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. web sitesi, kullanıma ilişkin işbu Hukuki Şartların herhangi bir maddesini bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihi itibariyle tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

11.İşbu web sitesi Türk kanunlarına göre kurulup işletilmektedir. Site ile bağlantılı ihtilafların çözümünde Türk kanunları uygulanacak olup TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve site kullanıcıları İstanbul (merkez) mahkeme ve icra dairelerinin yetkisini kabul ederler.

YASAL UYARI

Bu web sitesindeki bilgiler ve dökümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş., bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir.

Bazı dökümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar, TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmakta olup sadece belli varsayımları içermektedir.

TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça, işbu sitede bulunan hiçbir döküman, bilgi, tasarım, logo veya hak sahibi bulunduğumuz metaryal, sebebi her ne olursa olsun üçüncü kişilerce kullanılamaz.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Web sitesinin veya içeriğinin kullanımından doğan zararlardan TORLAK DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, hissedarı, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.