İLETİŞİM

İletişim Bilgilerimiz

  • Tersaneler Cd. Güzin Sk. No:5/A Tuzla, İstanbul
  • info@torlakshipping.com
  • +90 216 392 26 68

HAKKIMIZDA

Torlak Tersanesi’nde müşterilerimiz; yakın sektörsel ilişkilerimizden, genç çalışma arkadaşlarımızın dinamizminden ve yüzyılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimlerinden faydalanmaktadırlar.
Torlak Tersanesi teknik detayları ne olursa olsun, kapasitesi dâhilinde; yeni gemi inşa projeleri, rutin tamirlerden büyük tamir ve modernizasyonlara kadar tüm ticari projeleri başarı ile yerine getirmiştir. Müşterilerine en yüksek standarttaki işçilik hizmetlerini zaman kavramı tanımaksızın vermekte olup; her tipteki yeni inşa, havuzlama, tamir ve modernizasyon işlerini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamaktadır.
Yüksek kalitedeki işlerini müşteri isteklerine ve beklentilerine uygun şekilde gerçekleştirmek suretiyle, Torlak Tersanesi kendisini müşteri memnuniyetine adamıştır. Bunu etkin şekilde düzenlenmiş olan ve uluslararası düzeyde gereksinimleri temel alan Kalite Yönetim Sistemi vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.
Son senelerde kaliteli iş bitirme ve iyi uygulamalarla çalışma esasını giderek geliştiren, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Belgelerine sahip Torlak Tersanesi’nin, her tipte yeni gemi inşasını yapabilecek ve her tip gemiyi onarabilecek imkân kabiliyeti bulunmaktadır.