İLETİŞİM

İletişim Bilgilerimiz

  • Tersaneler Cd. Güzin Sk. No:5/A Tuzla, İstanbul
  • info@torlakshipping.com
  • +90 216 392 26 68

YENİ İNŞAA

YENİ İNŞAA OFFSHORE

1900’lü yılların başından beri gemi inşa endüstrisi ile iç içe olan Torlak ailesi ve Torlak Tersanesi, 2007 yılından itibaren Offshore alanında uzmanlaşmayı kendine ana hedeflerinden biri olarak belirlemiş ve bu hedefini gerçekleştirme yönünde ilk adımı, teknoloji harikası Viking Lady gemisinin kısmı donatılmış şekilde inşası için yaptığı kontrat ile atmıştır.

Viking Lady, inşa edildiği tarihte o ana kadar Türkiye’de yapılmış ve teslim edilmiş en büyük platform destek gemisi olma özelliğini taşımaktadır. En duyarlı çevresel standartları gözetmesi için geliştirilen Viking Lady gemisi, aynı zamanda deniz kullanımı için özellikle uyarlanan “fuel cell”lerin kullanıldığı ilk ticari gemidir.

YENİ İNŞAA TİCARİ

Torlak Tersanesi iki adet yeni inşa kızağı ile denizcilik sektörüne en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir. Tersane şimdiye kadar değişik türlerde 60’ın üstünde gemi, başarılı bir şekilde inşa edilmiş ve sahiplerine teslim edilmiştir.Bu gemilerin %40’ından fazlasını kimyasal tankerler, %20 civarında oranını motoryatlar, diğer kısmını ise yolcu tekneleri, kuru yük gemileri, çimento gemileri ve diğer değişik tipte tekneler oluşturmaktadır.